KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15144338

nr 1514 4338

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Etsning, Komposition, monogramsignerad, yttermått inklusive ram: 65x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 januari 2023
kl 20:01:32

9/1 16:53:44 1      Vinnande bud

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander